USŁUGI

Mój Dentysta to przede wszystkim gabinet higieny jamy ustnej, a jej podstawą jest profilaktyka. Regularne kontrole u specjalisty oraz poddawanie się zabiegom profilaktycznym jest niezwykle istotne.

Zdrowe zęby i olśniewający uśmiech to podstawa naszego wizerunku i marzenie wielu z nas, ale też stan, który, przy odrobinie regularnego wysiłku i samodyscypliny, każdy może osiągnąć.

Endodoncja, czyli leczenie kanałowe, stosuje się w przypadku nieodwracalnych zapaleń miazgi. Chorobowo zmieniona miazga w kanałach zęba zostaje usunięta, ząb oczyszczony, a następnie wypełniony.

Atutem naszego gabinetu jest wypracowany latami świetny kontakt z najmłodszymi. Dzieci to nasi najważniejsi pacjenci. Dokładamy wszelkich starań, by wizyta stomatologiczna stanowiła dla nich pozbawione stresu wydarzenie.

Protetyka bywa nazywana stomatologią kosmetyczną, co podkreśla jej rolę w poprawie estetyki. Obejmuje szereg zabiegów które rekonstruują  ubytki w uzębieniu i rehabilitują narząd żucia.

Zabiegi chirurgiczne wymagają szczególnej dbałości o komfort pacjenta, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda z dostępnych w naszej ofercie usług przebiegała bezboleśnie i możliwie bezstresowo.

W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości implantach zębowych  - szwajcarskich implantach Straumann. Te  tytanowe wszczepy osadzane w kości  mają za zadanie zastąpić naturalne korzenie zębów.

Rozmaite defekty kostne powodują niekiedy problemy z  przyzębiem oraz błoną śluzową jamy ustnej. Periodontologia to dziedzina stomatologii, której celem jest zaradzenie tym problemom.

W naszym gabinecie wykonujemy rentgenowskie cyfrowe zdjęcia zębowe. Zaletą technologii, z której korzystamy jest bardzo mała dawka promieniowania, przy jednocześnie bardzo dobrej jakości zdjęcia.