STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA

Zdrowe zęby i olśniewający uśmiech to podstawa naszego wizerunku i marzenie wielu z nas, ale też stan, który, przy odrobinie samodyscypliny, każdy może osiągnąć. Systematyczna dbałość o higienę jamy ustnej i regularne poddawanie się zabiegom stomatologii zachowawczej mogą zapobiec wielu niepożądanym sytuacjom, a w efekcie zapewnić radość z zadbanych, pięknych zębów. Podstawowym zabiegiem stomatologii zachowawczej jest oczyszczenie zęba z próchnicy oraz wypełnienie ubytku materiałem kompozytowym. W naszym gabinecie pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie oraz wysokiej jakości kompozytach światłoutwardzalnych i nanohybrydowych. Staramy się także, aby odtworzone tkanki w najwyższym stopniu odwzorowywały ich naturalne odpowiedniki  – zębinę i szkliwo, dzięki czemu wypełnienia są maksymalnie estetyczne.

Zabiegi przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym, co zapewnia całkowicie bezbolesną wizytę i najwyższy komfort leczenia. Podczas zabiegu nasi lekarze z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą na temat danego zabiegu i wytłumaczą poszczególne jego etapy, tak by pacjent poczuł się doskonale zaopiekowany zarówno fizycznie, jak pod względem psychicznym.

Zmiany wymagające interwencji stomatologicznej oraz stan po zabiegu pokazywany jest pacjentowi za pomocą kamery zewnątrzustnej.