NASZ ZESPÓŁ

Ewa Lech-Paziewska

lekarz stomatolog

Właścicielka gabinetu Mój Dentysta. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006 r.). Bierze czynny udział w konferencjach naukowych i szkoleniach praktycznych z zakresu chirurgii i implantologii. Ukończyła roczne Curriculum Implantologiczne w Europejskim Centrum Implantologicznym w Gdańsku. Lubi kontakt z ludźmi, dlatego praca z nimi daje jej wiele satysfakcji. Ceni dobry kontakt z pacjentem w każdym wieku, a jego uśmiech i zadowolenie jest dla niej największą nagrodą. Obecnie mama Zosi i Adasia, jej hobby to: koszykówka, bieganie, nurkowanie, podróżowanie.

Marta Lipińska

lekarz stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu (2006 r.). Specjalizuje się w stomatologii estetycznej i leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe na szkoleniach i konferencjach naukowych. Łatwo nawiązuje kontakty, tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie i ma dużo cierpliwości, szczególnie dla najmłodszych pacjentów. Prywatnie mama Franka i Janka. Poza gabinetem można ją spotkać na rodzinnej wycieczce rowerowej, w kinie, a zimą na stoku. Uwielbia gotowanie! 

Sylwester Pikor

chirurg stomatolog, implantolog

Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu, którą ukończył w 1994 roku. Specjalizacja z chirurgii stomatologicznej uzyskana w roku 2000. W Mój Dentysta Siechnice zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią. Jego pasja to żeglowanie, gra w zespole na gitarze, lubi muzykę rockową. 

Beata Bakalarczyk - Kuriata

lekarz stomatolog

Absolwentka Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2001r.

Specjalizuje się w leczeniu endodontycznym pod mikroskopem, ukończyła roczne szkolenie - Curriculum Endodontyczne. Członek Polskiego Towarzystwa endodontycznego.

Bierze czynny udział w szkoleniach i konferencjach naukowych, podnosząc swoje kwalifikacje.

Prywatnie mama Adama i Basi.

Jej hobby to czytanie, bieganie, wędrówki po górach oraz robótki ręczne.

Magdalena Tom

asystentka

Ukończyła Studium Protetyczne oraz Policealną Szkołę Medyczną we Wrocławiu. W gabienecie Mój Dentysta zajmuje się zabiegami profilaktycznymi w jamie ustnej. Stale podwyższa swoje umiejętności, ma dobry kontakt z pacjentami. Uwielbia włoską kuchnię, taniec oraz podróżowanie po Europie.

Dorota Śnioszek

higienistka stomatologiczna

Dyplomowa higienistka z zawodu i pasji. Stale podnosi kwalifikacje z zakresu edukacji i higieny jamy ustnej. Lubi pracę z ludźmi. Kocha zwierzęta, a w wolnych chwilach lubi poświęcić się dobrej lekturze.